
Female Personality Metal Thin Body Chain Waist Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 47g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images






Female Personality Metal Thin Body Chain Waist Chain
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 47g |























