
Female Student Belt Quartz Watch Tshaped Square Black Gold Metal Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Ordinary Glass Mirror Medieval Style
Female Student Belt Quartz Watch Tshaped Square Black Gold Metal Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Ordinary Glass Mirror Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |
Original: $4.09
-65%$4.09
$1.43More Images








Female Student Belt Quartz Watch Tshaped Square Black Gold Metal Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Ordinary Glass Mirror Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |





















