
Fitness Dumbbell Pendant Necklace Geometric Pattern Titanium Steel Stainless Steel Electroplating Unisex Versatile
Fitness Dumbbell Pendant Necklace Geometric Pattern Titanium Steel Stainless Steel Electroplating Unisex Versatile
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images





Fitness Dumbbell Pendant Necklace Geometric Pattern Titanium Steel Stainless Steel Electroplating Unisex Versatile
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















