
Flannel Drawstring Bag For Jewelry Mobile Power Headset Storage Thermal Transfer Printed
| Bottom Side | With Bottom And Side |
|---|---|
| Printed Logo | Yes |
| Printing Process | Thermal Transfer |
| Specifications | 12*16Cm |
| Style | Bundle Pocket |
| Type Of Supply | Customizable |
| Use | General Packaging |
| Weight | 3g |
Original: $0.73
-64%$0.73
$0.26More Images





Flannel Drawstring Bag For Jewelry Mobile Power Headset Storage Thermal Transfer Printed
| Bottom Side | With Bottom And Side |
|---|---|
| Printed Logo | Yes |
| Printing Process | Thermal Transfer |
| Specifications | 12*16Cm |
| Style | Bundle Pocket |
| Type Of Supply | Customizable |
| Use | General Packaging |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Side | With Bottom And Side |
|---|---|
| Printed Logo | Yes |
| Printing Process | Thermal Transfer |
| Specifications | 12*16Cm |
| Style | Bundle Pocket |
| Type Of Supply | Customizable |
| Use | General Packaging |
| Weight | 3g |





















