
Fourpiece Jewelry Set Stainless Steel Rotating Decompression Rings Geometric Electroplated Unisex
Fourpiece Jewelry Set Stainless Steel Rotating Decompression Rings Geometric Electroplated Unisex
| Gender | Four-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Four-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.11
-65%$3.11
$1.09More Images







Fourpiece Jewelry Set Stainless Steel Rotating Decompression Rings Geometric Electroplated Unisex
| Gender | Four-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Four-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Four-Piece Set,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Four-Piece Set |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















