
Friendship Titanium Steel Star Moon Pendant Necklace Electroplated Unisex Fashion
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images






Friendship Titanium Steel Star Moon Pendant Necklace Electroplated Unisex Fashion
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























