
Gear Belt Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
Gear Belt Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 26g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images










Gear Belt Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 26g |





















