
Girls' Casual Allmatch Mini Elegant Student Belt Watch Alloy Case Ordinary Glass Mirror Iron Buckle Imitation Leather Strap Round Dial
Girls' Casual Allmatch Mini Elegant Student Belt Watch Alloy Case Ordinary Glass Mirror Iron Buckle Imitation Leather Strap Round Dial
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images







Girls' Casual Allmatch Mini Elegant Student Belt Watch Alloy Case Ordinary Glass Mirror Iron Buckle Imitation Leather Strap Round Dial
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |























