
Girls' Casual Retro Leisure Square Watch With Alloy Case Stainless Steel Buckle And Imitation Leather Strap
Girls' Casual Retro Leisure Square Watch With Alloy Case Stainless Steel Buckle And Imitation Leather Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 3X3.2cm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images







Girls' Casual Retro Leisure Square Watch With Alloy Case Stainless Steel Buckle And Imitation Leather Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 3X3.2cm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 3X3.2cm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |





















