🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Girls Quartz Watch Alloy Plastic Square Ins Minimal Style Leisure
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Select Color
From $0.94
Original: $2.69
-65%Girls Quartz Watch Alloy Plastic Square Ins Minimal Style Leisure—
$2.69
$0.94More Images














Girls Quartz Watch Alloy Plastic Square Ins Minimal Style Leisure
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























