
Glass Glazed Flower Geometric Stud Earrings For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Glass,Glazed |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images





Glass Glazed Flower Geometric Stud Earrings For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Glass,Glazed |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Glass,Glazed |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























