
Glass Glazed Geometric Flower Earrings With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Glass,Glazed |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images





Glass Glazed Geometric Flower Earrings With Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Glass,Glazed |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Glass,Glazed |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 11g |























