
Gold Plated Copper Zircon Microinlaid Enamel French Vintage Letter Geometric Flower Pattern Open Ring For Women
Gold Plated Copper Zircon Microinlaid Enamel French Vintage Letter Geometric Flower Pattern Open Ring For Women
| 6814 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Shape |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images





Gold Plated Copper Zircon Microinlaid Enamel French Vintage Letter Geometric Flower Pattern Open Ring For Women
| 6814 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Shape |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6814 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Geometric Shape |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























