
Gothic Dark Acrylic Beads And Alloy Cross Pendant Necklace For Women With Electroplating Treatment
Gothic Dark Acrylic Beads And Alloy Cross Pendant Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic Beads + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
More Images





Gothic Dark Acrylic Beads And Alloy Cross Pendant Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic Beads + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic Beads + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |























