
Gothic Style Dark Black Lace Handmade Chain Artificial Crystal Rose Flower Tassel Choker Necklace
Gothic Style Dark Black Lace Handmade Chain Artificial Crystal Rose Flower Tassel Choker Necklace
| Chain Style | Lace Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 11g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Gothic Style Dark Black Lace Handmade Chain Artificial Crystal Rose Flower Tassel Choker Necklace
| Chain Style | Lace Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lace Handmade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 11g |























