
Hair Twist Clip Geometric Handmade For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Woven Hair Clip |
| Material | Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Specifications | Color Supports Customization |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |
Original: $1.11
-65%$1.11
$0.39More Images







Hair Twist Clip Geometric Handmade For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Woven Hair Clip |
| Material | Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Specifications | Color Supports Customization |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Woven Hair Clip |
| Material | Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Specifications | Color Supports Customization |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 24g |























