
Handmade Acrylic Cartoon Animal Zodiac Geometric U Shaped Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,U-Shaped,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images











Handmade Acrylic Cartoon Animal Zodiac Geometric U Shaped Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,U-Shaped,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,U-Shaped,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |























