
Handmade Alloy Geometric Flower Pendant Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images







Handmade Alloy Geometric Flower Pendant Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |























