
Handmade Ferris Wheel And Star Pendant Necklace With Round White Zircon In Titanium Steel Electroplated 18K Gold For Unisex Niche Style
Handmade Ferris Wheel And Star Pendant Necklace With Round White Zircon In Titanium Steel Electroplated 18K Gold For Unisex Niche Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $8.47
-65%$8.47
$2.96More Images








Handmade Ferris Wheel And Star Pendant Necklace With Round White Zircon In Titanium Steel Electroplated 18K Gold For Unisex Niche Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























