
Handmade Fruit Shaped Artificial Crystal Necklace Fashion Style Hand Knitting Craft For Women
Handmade Fruit Shaped Artificial Crystal Necklace Fashion Style Hand Knitting Craft For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Fruit |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 57g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images




Handmade Fruit Shaped Artificial Crystal Necklace Fashion Style Hand Knitting Craft For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Fruit |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Fruit |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 57g |























