
Handmade Mixed Materials Geometric Irregular Stone Women's Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials,One Size Fits All |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $5.07
-65%$5.07
$1.77More Images









Handmade Mixed Materials Geometric Irregular Stone Women's Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials,One Size Fits All |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials,One Size Fits All |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























