
Handmade Pink Silk And Plastic Resin Heart Geometric Bow Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images





Handmade Pink Silk And Plastic Resin Heart Geometric Bow Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |























