
Handmade S925 Sterling Silver And Crystal Women's Geometric Pattern Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
More Images






Handmade S925 Sterling Silver And Crystal Women's Geometric Pattern Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |























