
Heartshaped Butterfly Ear Bone Studs Ear Bridge Earrings Copper Titanium Steel Electroplating Jewelry
Heartshaped Butterfly Ear Bone Studs Ear Bridge Earrings Copper Titanium Steel Electroplating Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Drop-Shaped |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images













Heartshaped Butterfly Ear Bone Studs Ear Bridge Earrings Copper Titanium Steel Electroplating Jewelry
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Drop-Shaped |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Drop-Shaped |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























