
Heartshaped Pendant Necklace Alloy Stainless Steel Chain Handmade
| Chain Style | O Sub-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel Chain,Stone Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Heartshaped Pendant Necklace Alloy Stainless Steel Chain Handmade
| Chain Style | O Sub-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel Chain,Stone Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Sub-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel Chain,Stone Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















