
Hip Hop Stainless Steel Alloy Square Pendant Men's Cross Chain Necklace With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
Hip Hop Stainless Steel Alloy Square Pendant Men's Cross Chain Necklace With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images







Hip Hop Stainless Steel Alloy Square Pendant Men's Cross Chain Necklace With Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |





















