
Hiphop Heart Pendant Necklace Copper Plated Brass Jewelry
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images






Hiphop Heart Pendant Necklace Copper Plated Brass Jewelry
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























