
Hiphop Stainless Steel Geometric Cuban Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Abbreviation | Four-Sided Cuban Necklace |
| Product Name | Stainless Steel Necklace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 200g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images




Hiphop Stainless Steel Geometric Cuban Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Abbreviation | Four-Sided Cuban Necklace |
| Product Name | Stainless Steel Necklace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Abbreviation | Four-Sided Cuban Necklace |
| Product Name | Stainless Steel Necklace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 200g |























