
Hiphop Style Alloy Bulldog Diamond Pendant Necklace
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $5.85
-65%$5.85
$2.05More Images






Hiphop Style Alloy Bulldog Diamond Pendant Necklace
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |























