
Hiphop Style Alloy Mask Pendant Cuban Necklace With Geometric Pattern And Colored Diamond Design For Men
Hiphop Style Alloy Mask Pendant Cuban Necklace With Geometric Pattern And Colored Diamond Design For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Original: $6.17
-65%$6.17
$2.16More Images







Hiphop Style Alloy Mask Pendant Cuban Necklace With Geometric Pattern And Colored Diamond Design For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |























