
Hiphop Style Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Diamond Cuban Chain Design For Men
Hiphop Style Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Diamond Cuban Chain Design For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images







Hiphop Style Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Diamond Cuban Chain Design For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























