
Imitation Acetic Acid Handmade Leopard Print Geometric Hair Clip For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Gripper |
| Material | Imitation Acetic Acid,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Clip |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |
Original: $0.76
-64%$0.76
$0.27More Images




















Imitation Acetic Acid Handmade Leopard Print Geometric Hair Clip For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Gripper |
| Material | Imitation Acetic Acid,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Clip |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Gripper |
| Material | Imitation Acetic Acid,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Clip |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 22g |























