
Imitation Pearl Alloy Plastic Resin Necklace With Geometric Design And Inlaid Pearls
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images




Imitation Pearl Alloy Plastic Resin Necklace With Geometric Design And Inlaid Pearls
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |























