
Industrial Barbell Earrings Stainless Steel Wave Style Electroplating Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Natural |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images









Industrial Barbell Earrings Stainless Steel Wave Style Electroplating Zircon
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Natural |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Natural |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























