
Ins Style Metal Leaf And Flower Pleated Earrings With Electroplating Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 18g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images




















Ins Style Metal Leaf And Flower Pleated Earrings With Electroplating Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 18g |























