
Jewelry Accessories Stainless Steel Electroplated Acrylic Eye Pendant With Round Heart Fivepointed Star Shapes
Jewelry Accessories Stainless Steel Electroplated Acrylic Eye Pendant With Round Heart Fivepointed Star Shapes
| Craft | Enamel Dripping Oil |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Eyes |
| Shape | Round,Heart,Five-Pointed Star |
| Size | 12Mm |
| Style | Original Design,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $0.46
-65%$0.46
$0.16More Images










Jewelry Accessories Stainless Steel Electroplated Acrylic Eye Pendant With Round Heart Fivepointed Star Shapes
| Craft | Enamel Dripping Oil |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Eyes |
| Shape | Round,Heart,Five-Pointed Star |
| Size | 12Mm |
| Style | Original Design,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Craft | Enamel Dripping Oil |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | Eyes |
| Shape | Round,Heart,Five-Pointed Star |
| Size | 12Mm |
| Style | Original Design,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























