
Jewelry Acrylic Geometric Exaggerated Hip Hop Cuban Chain Electroplated Necklace For Women
| Amazon Hot Gold Personality Xi | Cross-Border Jewelry Amazon Selling |
|---|---|
| Chain Style | The Cuban Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images








Jewelry Acrylic Geometric Exaggerated Hip Hop Cuban Chain Electroplated Necklace For Women
| Amazon Hot Gold Personality Xi | Cross-Border Jewelry Amazon Selling |
|---|---|
| Chain Style | The Cuban Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Amazon Hot Gold Personality Xi | Cross-Border Jewelry Amazon Selling |
|---|---|
| Chain Style | The Cuban Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























