
Jewelry Acrylic Geometric Leopard Print Metal Chain Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images






Jewelry Acrylic Geometric Leopard Print Metal Chain Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 31g |























