
Jewelry Alloy Acrylic Bow Pendant Bracelet Sweet Style With Heart Shape And Star Pattern Electroplating For Women
Jewelry Alloy Acrylic Bow Pendant Bracelet Sweet Style With Heart Shape And Star Pattern Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Jewelry Alloy Acrylic Bow Pendant Bracelet Sweet Style With Heart Shape And Star Pattern Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |























