
Jewelry Alloy Aluminum Clavicle Chain Starfish Scallop Pendant Geometric Vacation Style Electroplating
Jewelry Alloy Aluminum Clavicle Chain Starfish Scallop Pendant Geometric Vacation Style Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 62g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Jewelry Alloy Aluminum Clavicle Chain Starfish Scallop Pendant Geometric Vacation Style Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 62g |























