
Jewelry Alloy And Imitation Pearl Geometric Starfish Electroplated Multilayer Clavicle Chain For Women
Jewelry Alloy And Imitation Pearl Geometric Starfish Electroplated Multilayer Clavicle Chain For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 59g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Jewelry Alloy And Imitation Pearl Geometric Starfish Electroplated Multilayer Clavicle Chain For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy + Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 59g |























