
Jewelry Alloy And Iron Chain With Turquoise Cow Head Pendant Geometric Pattern Electroplated Clavicle Chain For Women
Jewelry Alloy And Iron Chain With Turquoise Cow Head Pendant Geometric Pattern Electroplated Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images







Jewelry Alloy And Iron Chain With Turquoise Cow Head Pendant Geometric Pattern Electroplated Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Alloy + Turquoise |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























