
Jewelry Alloy And Titanium Steel Geometric Sun Pendant Clavicle Chain For Women Highend Retro Simple
Jewelry Alloy And Titanium Steel Geometric Sun Pendant Clavicle Chain For Women Highend Retro Simple
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 22g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Jewelry Alloy And Titanium Steel Geometric Sun Pendant Clavicle Chain For Women Highend Retro Simple
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 22g |























