
Jewelry Alloy Artificial Crystal Geometric Heart Handmade Pendant Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images













Jewelry Alloy Artificial Crystal Geometric Heart Handmade Pendant Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























