
Jewelry Alloy Ball Chain Butterfly Zodiac Geometric Dripping Oil Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 22g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images








Jewelry Alloy Ball Chain Butterfly Zodiac Geometric Dripping Oil Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 22g |























