
Jewelry Alloy Ball Chain Geometric Lock Love Handmade Necklace Unisex Retro Multilayer Simple Exaggerated
Jewelry Alloy Ball Chain Geometric Lock Love Handmade Necklace Unisex Retro Multilayer Simple Exaggerated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Styling | Geometry |
| Weight | 35g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images




Jewelry Alloy Ball Chain Geometric Lock Love Handmade Necklace Unisex Retro Multilayer Simple Exaggerated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Styling | Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Styling | Geometry |
| Weight | 35g |























