
Jewelry Alloy Cactus Geometric Punk Style Electroplating Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Jewelry Alloy Cactus Geometric Punk Style Electroplating Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























