
Jewelry Alloy Clavicle Chain Pendant Necklace Geometric Style Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cotton + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 18g |
More Images











Jewelry Alloy Clavicle Chain Pendant Necklace Geometric Style Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cotton + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cotton + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 18g |























