
Jewelry Alloy Copper Iron Crystal Punk Geometric Electroplated Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy+Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images










Jewelry Alloy Copper Iron Crystal Punk Geometric Electroplated Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy+Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain+Iron Chain+Alloy+Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























