
Jewelry Alloy Cross Chain Punk Hiphop Multilayer Thick Chain Necklace For Women Retro Geometric Electroplated
Jewelry Alloy Cross Chain Punk Hiphop Multilayer Thick Chain Necklace For Women Retro Geometric Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 85g |
Original: $2.97
-65%$2.97
$1.04More Images





Jewelry Alloy Cross Chain Punk Hiphop Multilayer Thick Chain Necklace For Women Retro Geometric Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 85g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 85g |























